باغ های بارانی پروانه Habitat ترکیبی برای یادگیری و بهبود جهانی هستند

در عصر رسانه های اجتماعی و کلمات کلیدی تبدیل به عبارت جالب توجهی می شوند ، آن دسته از ما که باغبانی می کنیم و کسانی که امیدوار به باغبانی هستند و کسانی که فقط باغچه ملایمی هستند کنجکاو هستند که بسیاری از باغات را بشنوند یا بخوانند. باغ های ذن ، باغ های آرامش ، باغ های لازانیا ، باغ های پیتزا ، باغ های زیستگاه بومی ، باغ های حافظه ، باغ های باران و باغ های پروانه وجود دارد که فقط به چند مورد اشاره می کنم. اگرچه در هر منطقه و آب و هوای خاص ، امکان ترکیب نقش بیش از یک باغ فوق العاده وجود دارد. سه ساده ترین باغ برای ترکیب باغ های پروانه ، زیستگاه و باران است. و ساخت چنین ترکیبی به اندازه کافی آسان است که کودکان معمولاً این کار را انجام می دهند زیرا دوست دارند شکوفه های پررنگ ، رنگ های روشن ، بافت های جالب و گیاهانی را نشان دهند که تاریخ و فرهنگ را انتخاب کنند.

ممکن است هدف از هر یک از این باغ ها از روی نام کاملاً واضح به نظر برسد ، اما درک نقشی که هر یک در جامعه ، ایالت شما ایفا می کنند ، حتی دنیا زمینه ای را برای کودکان و بزرگسالان فراهم می کند. با استفاده از قیمت گل میخک هندی  فرصت آموزش از طریق باغ ها ، همه علاقه مندان به سبز تلاش می کنند تا پیشرفت های جهانی انجام دهند. بیایید آن را اثر باغ پروانه بنامیم که هر حرکت مثبت ، حتی کوچکترین حرکت بال بال زدن ، به تکامل جهانی بهتر برای همه ما کمک می کند ، از باهوش ترین موجودات کره زمین گرفته تا ریزترین عوامل همکاری.

نقش باغ های پروانه

باغ های پروانه سه مزیت اساسی دارند:

* پشتیبانی از پروانه های محلی و مهاجر

* زیبایی برای جوامع

* جذابیت برای طیف گسترده ای از گرده افشان ها و سایر حیوانات وحشی

هر کجا که پروانه ها پرواز می کنند ، انتظار داشته باشید طیف وسیعی از گرده افشان ها ، حشرات مفید و پرندگان را پیدا کنید. همانطور که می گویند ، این دایره زندگی است که باغ های پروانه ها را برای اکوسیستم ها بسیار مهم می کند. پروانه ها که به رنگ ، عطر و طعم ، رایحه و بافت در باغ شما جلب شده اند ، از شکوفائی شکوفا می شوند و شکوفا می شوند و باغچه شما را مانند گذشته گرده افشانی می کنند. آنها به نوبه خود زنده و چشم نواز ، طیف گسترده ای از طعمه ها را که متعلق به باغ شما هستند نیز جذب می کنند. هر باغی که پروانه ها را به خود جلب می کند از مراقبت دقیق شکوفه ها و نقشی که در جذب دیگران دارد که باغ را تمیز ، گرده افشانی ، بارور کردن و رفع اشکال می کنند ، سود می برد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *